Boj dvou srdcí - 6. díl

4. ledna 2012 v 23:01 | Lenuška |  Boj dvou srdcí
Poznámka: Původně jsem měla napsaný úplně jiný program, ale protože už tak je ta ff dost nepřístupná tak jsem si vymyslela něco jiného :D mě osobně by ta zábava bavila :DRáno jsem vstala na budík, který jsem měla nastavený tak, aby Igyho nevzbudil. Šla jsem jsem se přichystat na dnešní den. Dala jsem si korzet, který byl červenočerný k tomu nadkolínka a krajkované kalhotky. To vše jsem doladila s botama na vysokém podpatku. Namalovala jsem se, udělala si účes a šla za holkama, které už čekaly.
"Vyzeráme všetky skvele." řekla Andrea, když jsem k nim přišla.
"Musíme se vyfotit ať máme vzpomínku na tento ujetý den." chystala jsem foťák. Potom jsem se odebraly do pokojů. Igy ležel na zádech čímž mi usnadnil práci. Lehla jsem si vedle něj.
"Musíme vstávat." pošeptala jsem mu do ucha. Když otevřel oči a podíval se na mě úplně se mu rozzářily.
"Musíme vstávat je ráno." postavila jsem se. "Čekám tě v kuchyni." jakmile jsem zavřela dveře musela jsem si sundat boty. Neskutečně mě z toho bolely nohy. V kuchyni už byli všichni až na Igora. Absolutně nechápali co se děje. Udělala jsem nám snídani. Když Igor vešel do kuchyně koukal jako péro z gauče.
"Včera jsem oběd vařily my, dnes budete vy. Opouštíme vás a přijdeme až na oběd." sedly jsme si s holkama do obýváku a vymysleli program dopodrobna. Plácly jsme si na to a šly se obléct. Vzaly jsme všechny potřebné věci a šly na to. Pověsili jsme nějakej kus oblečení na větev od stromu. Po dvou hodinách jsme se šly do kuchyně podívat jak jim to jde. Už to měli vše udělané a dokonce i prostřeno. Hned po oběde jsme jim začali vysvětlovat pravidla.
"Do lesa jsme každá daly jeden kus svého oblečení. Váš úkol je najít ho. S tím co jste našli přijdete tu a řeknete
čí to je. Kdo uhádne správně bude mít bod. Dnes budete celé odpoledne mít nějaké úkoly a dva co budou mít
nejvíc bodů si budou od nás přát co chcou až do půlnoci. Tím myslíme úplně vše!"
"To znie skvele." shodli se kluci.
"Tak šup běžte hledat." kluci se oblékli a šli. Mezitím jsme na sebe vymysleli otázky, které jim dají hodně zabrat. Já udělala kartičky, na které se jim budou zapisovat body. Po půlhodince byli zpátky, každý měli jeden kus oblečení.
"Paľo ty tu zůstaň a vy tři nahoru." počkali jsme na kluky až docupitají nahoru.
"Tak a teď nám potichu řekni čí to triko je." všichni nám postupně říkali od koho si myslí, že to je. Jediný Roman to uhádl. Potom měli za úkol nás poznat podle hmatu. Pomáhali si. Jednomu jsme zavázali oči a ten druhý ho navigoval. V tomto úkolu dostal bod Igor s Páťou. Pak přišli na řadu otázky. Nejvíc toho věděli Paľo s Igorem, kteří dostali bod. Čím dál víc je to bavilo a čekali co bude další. Posadili jsme je na židle a zavázaly jim oči. První úkol měli úhádnout podle čichu co je co. To šlo jenom Páťovi. Když měli za úkol ochutnat a uhádnout všichni dostali bod. Už nás nic nenapadalo, ale kluci chtěli pokračovat dál. Zuzka se rozhodla, že půjde se schovat do lesa a ten kdo jí najde jako první má bod. Mezitím co se šla schovat jsme schovali někde v chatě flašku piva. To našel Paľo a tak si ho za odměnu i otevřel. Zuzka nám už napsala, že je na místě a tak šli kluci hledat. Nápady jsme už neměli a tak jsme začali počítat body. Zachvíli se vrátila Zuzka s Romanem. Ostatním jsme zavolali.
"Takže pretože je to vyrovnané ste všetci výhercovia." oznámila jim Andrea. Kluci si plácli a šli se převléct. Sedli si na sedačku a dívali se na televizi.
"Kaťuša dones mi prosím niečo sladké." začal toho Pá´ta hned využívat. Celý večer jsme plnily jejich přání. Celá unavená jsem si šla lehnout. Během pár minut jsem usla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | E-mail | Web | 5. ledna 2012 v 8:52 | Reagovat

Jo, to by byla dobrý zábava :D :D Ale bylo to nějaký krátký, tak honem další!!! :D

2 zuzka zuzka | Web | 5. ledna 2012 v 11:06 | Reagovat

júúj.. to je vynikajúce...

3 Anet Anet | Web | 5. ledna 2012 v 15:59 | Reagovat

Dobré, dobré :) Ale ať už je další díl! A mohl by být zase takový šalený ako minule :D :D :D

4 Mony Mony | Web | 5. ledna 2012 v 17:36 | Reagovat

ty krááso.. služky jste ze sebe udělali :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama