Boj dvou srdcí - 4.díl

1. ledna 2012 v 20:19 | Lenuška |  Boj dvou srdcí
Poznámka: Včera teda spíš dneska jsem napsala další díl. Líbí se mi! Člověk píše lépe, když má v sobě trochu alkoholu :D! Přeji příjmné čtění :D! Čtěta a komentujte :D!!Pětihodinová cesta utekla rychle. Před budovou mě už čekal Igy.
"Ahoj." usmál se a objal mě. "Chlapci so svojimi babami prídu neskôr a ak ti to nevadí tak pôjdeme ešte niečo nakúpiť."
"Ne nevadí. Takže nás tam bude víc jo? Pecka."
"To hej." vzal mi tašku. V obchodě jsme nakoupily vše co bylo potřebné.
Chata byla trošku osamostatněná což bylo fajn. Byla docela velká. Zahrada byla taky pěkná, i když zasněžená. Uvnitř byla moderně vybavená. Oba jsme koukali s otevřenou pusou.
"Máme výhodu sme prvý takže si môžeme vybrať. Sú tu štyri izby po dvoch posteliach." Usmála jsem se na něj a vyběhla nahoru. Igy to pochopil položil tašky a utíkal za mnou. Vybrali jsme si největší pokoj s vlastní koupelnou kde byla obrovská vana. Igy zašel pro tašky s našimi věcmi.
"To je luxus." vykřikla jsem a hopsla sebou do postele.
"Já nám uložím věci." nabídl se.
"Souhlásím. Já jdu vybalit nákup." šla jsem dolů vzala tašku a šla do kuchyně. "Áááááá." zaječím.
"Čo sa deje?" přiběhne Igy.
"Tu je sauna a tady výřivka." ukážu. "Jsem nevěděla, že jedu na zámek."
"To som netušil, že tu bude aj niečo také." nechápavě jsem na něj koukla. "Vybíral to Paľo." přikývla jsem. Igy šel nahoru a já začala vybalovat nákup. Vše jsem uložila na správné místo. Vykládala jsem cukroví na talíř. Igy přišel objal mě zezadu a dal mi pusu do vlasů. Vzala jsem jeden kousek cukroví, otočila se a dala mu to do pusy.
"To si pekla ty?"
"To si piš a ještě jsem upekla vánočku."
"Bylo to vynikající." políbil mě. Vzala jsem nůž a kousek mu ukrojila.
"Nejlepší je s kakaem." dodala jsem.
"Je skvělá." usmál se. Když dojedl opět mě políbil.
"Nechejte si taky něco na večer pane Belaj." usmála jsem se. Slyšela jsem, že někdo přišel. Šla jsem je přivítat.
"Ahoj Paľo." přivítala jsem ho. "Sára." představila jsem se.
"Zuzka."
"Jste tu první tak si běžte vybrat pokoj." Zuzka okamžite položila tašky a šla vybrat pokoj. Vrátila jsem se zpátky do kuchyně a viděla jsem Igyho jak upravuje cukroví.
"Jseš šikovnej." pohladila jsem ho a dala mu pusu na líčko. Usmál se a šel ho dát do obýváku na stůl. Šla jsem za ním. Byl tam krásnej velkej krb.
"Tady je to fakt jak v zámku." žasnu. Když jsem slyšela někoho dalšího přicházet šla jsem je opět přivítat. Byl to Páťa s Katkou. Chtěla jsem se jít převlíct, ale náš pokoj byl zamklej. Zavolala jsem na Igyho. Naštěstí měl klíč u sebe. Ve skříni bylo vše perfektně naskládané a pověšené na ramínkách. Místo riflí jsem si dala legíny. Spokojená jsem šla dolů za Igym. Díval se na televizi. Zrovna hrál Sám doma. Za hodinku přišel i Roman s Andreou. Hned jak přišel a uviděl cukroví sedl si a začal ujídat.
"Nechej i pro ostatní." napomenula jsem ho.
"Když to je tak výborné, že nejde přestat. Si to pekla ty?" jen jsem přikývla a dál se dívala. Večer jsme všichni koukali na pohádky. Byli tam i české programy takže jsme se shodli na Tajemství staré bambitky.
"Není to Tomáš?" zeptal se mě Igy.
"Jo je." když jsem si vzpomněla na včerejší noc usmála jsem se. Pak jsem si uvědomila, že jsem tu s Igym. Zhrozila jsem se. Musela jsem jít ven na čerstvý vzduch. Na zahradě byla lavička. Rukou jsem z ní odhrnula sníh. Zachvíli přišla Zuzka.
"Čo sa deje?" zeptala se. Všechno jsem ji to řekla. "Nechaj tomu voľný priebeh a netráp sa tým." Se Zuzkou jsme si rozuměly snad kvůli stejnému věku. Už jsem mezi ostatní nešla. Šla jsem se osprchovat. Teplou vodou jsem ze sebe smyla všechny starosti. Omotala jsem kolem sebe osušku. V pokoji už byl Igy, který nás zamknul. Ležel na posteli a díval se do stropu. Rozběhla jsem se a sedla si na něj obkročmo.
"Děkuji, že jsi mě pozval." políbím ho.
"Ty si tu? Ja myslel, že si ešte vonku." pak si všiml, že mám na sobě pouze osušku. Zkousl si spodní ret. "Môžem niečo urobiť?" zeptal se.
"Dělej si co chceš." usmála jsem se. Věděla jsem co chce udělat. Na nic nečeal a sundal mi osušku. Stále jsem na něm seděla a čekala co bude dělat dál. Opatrně mě položil vedle něj. Otočil se ke mě, podepřel se a hladil mě po celém těle. Ležela jsem jako usmívající se panenka a čekala jsem co bude dělat dál. Jen se usmíval a stále mě hladil. Když mu to přestalo stačit začal mě líbat. Už jsem to nemohla vydržet a začala spolupracovat. Pomalu jsem mu svlékla triko. Igy mi opatrně sundal sponu z vlasů a nechal poletovat mé dlouhé vlasy. Já mu mezitím svlékla kalhoty i s boxerkama. Najednou mě vzal do náruče a šel do koupelny. Vlezl s náma do sprchového koutu. Položil mě na zem a pustil vodu. Při pohledu na kapky stékající po jeho těle jsem se na něj vrhla. Opřel mě o kachličky, zvedl mi nohy a vnikl do mě. Rukou jsem mu vjela do jeho krásně kudrnatých vlasů. Začal přirážet rychleji. Byla to naprostá slast. Celou mě zasypával polibky. Nebylo snad místo kde by mě nepolíbil. Naposled mě políbil. Oba jsme dosáhli vrcholu. Usmívali jsme se. Pomalu jsem spustila nohy. Stáli jsme v objetí pod stékající vodou.
"Nic takhle úžasného jsem ještě nezažila." slyšela jsem jak se usmál.
"To ja taky nie." vypnul vodu. Oba jsme si kolem sebe omotaly osušku. Šli jsme si lehnout.
Ráno jsem vstala, dala Igymu pusu, oblékla si župan a šla dolů. Všichni ještě spali. Nakrájela jsem vánočku a dala ji na stůl. K tomu jsem si udělala kakao.
"Tu vonia kakao." řekl Igy. Udělala jsem jedno i pro něj. Pomalu začali všichni přicházet.
"Vy jste byli dneska v obchodě?" zeptal se Páťa.
"Ne."
"A ako sa tu vzala vianočka?" nechápal.
"Včera jsem ji upekla."
"Teda Igor ty si si našiel babu. Tak skvelú vianočku nevie ani babička." polácal Roman Igora po zádech. Oba jsme se na něj podívali.
"My ne..." začali jsme oba naráz.
"My nie sme pár." řekl nakonec Igy.
"Takéto historky si vykládejte niekomu inému." smál se Paľo. Nechali jsme to tak a spokojeně dosnídali.
"Čo budeme robiť dnes?" ptali se kluci.
"No my urobíme obed. Vy medzitým pôjdete na prechádzku a vymyslíte dnešný program." navrhne Zuzka a mrkne na mě.
"S tím souhlasím." stojím za jejím návrhem. Kluci to taky odsouhlasili a šli ven. "Co jim chceš uvařit?" zeptala jsem se jí.
"Urobíme polievku a rezne. To im bude stačiť." řekne a rozdělíme si úlohy. Katka s Andreou dělali polévku a my dvě druhé. Povídaly jsme si spolu a hodně se u toho nasmály.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mony Mony | Web | 1. ledna 2012 v 20:38 | Reagovat

Twl Lenkooo :D ty jsi zlá na Tomáška!!! :/ :D takto ho podvést!! :D styď se!

2 Tris Tris | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 20:44 | Reagovat

Překrásné! Wua! Jsem strašně zvědavá, jak to bude s Tomášem a ní...:D :D Honem další díl! :)

3 zuzka zuzka | Web | 2. ledna 2012 v 10:50 | Reagovat

Wau... som zvedavá ako sa to vyvinie!

4 Anet Anet | Web | 2. ledna 2012 v 12:32 | Reagovat

Skvělý ff :) fajně se to čte a už jsem zvědavá na další díl :)

5 Veja Veja | 3. ledna 2012 v 18:45 | Reagovat

:D Skvělééé, už by tam mohla být i má postava :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama