Boj dvou srdcí - 11. díl

28. ledna 2012 v 20:51 | Lenuška |  Boj dvou srdcí
Poznámka: Tenhle díl jsem tu chtěla dát už dneska ráno, ale nějak jsem zaspala :DDDSkoro měsíc jsme se neviděli. Když se po dlouhé době objevil nějaký koncert měla jsem z toho neuvěřitelnou radost. Dva dny před koncertem jsem už nemohla dospat. Na koncert jsem přijela o tři hodiny dřív tak jak bylo domluvené. Jela jsem vlakem. Po sněhu je všude mokro a mrholí takže že bych jela autem nepřipadalo v úvahu. Cesta vlakem byla velmi náročná na přestupy. Na nádraží mě čekali kluci, se kterýma jsme následně jeli do klubu. V klubu už byli ostatní kapely, které si zabraly ty nejlepší stoly. Nám zbyl ten nejhorší ve víajpíčku (:D) byl hned z kraje takže měli fanoušci ke klukům skvělý pohled a dosah. Všechny kapely se nazvučily a začalo se pouštět dovnitř. Všichni se tam nahrnuli a už tam pomalu nebylo k hnutí.
"Poď si sadnúť do šatne tu by to teraz nemuselo byť bezpečné." řekl Igy a podal mi ruku. Neváhala jsem ani minutu a šla s nim. Ty pohledy fanynek mě znervózňovaly. V šatně jsme byli jen my. ´Super´ pomyslela jsem si. Celou tu dobu jsme na sebe neměli chvilku času.
"Vieš ako si mi chýbala? Už som si myslel, že sa dnešného dňa nedočkám." objal mě.
"Mi o tom povídej."
"Ako ti je?"
"Už dobře žádné zdravotní problémy nejsou a psychické taky ne." usmála jsem se.
"Tak to je super bál som sa že budeš zdeptaná." oddychl si. Opřela jsem o něj hlavu a povídali si. Po deseti minutách se do šatny vřítila Zuzka.
"To by ste mi neverili, čo sa stalo, keď ste odišli jedna fanynka začala všetkých okolo seba mlátiť a hnala si to do šatne, ale chalani ju včas zastavili. Bola ako zmysle zbavená. Ja hned utiekla sem, aby sa mi nič nestalo." vydala za sebe a oddychovala si.
"Idem tam." řekl a vstal.
"Ty se nám pěkně zakulacuješ." usmála jsem se.
"Mohli sme obe. Sara mám na teba takú prosbu, mohla by si niekedy prísť a pomôcť mi vybrať šaty?" zeptala se.
"Jo ráda. Už jste si objednali nějakého designéra, který vám udělá oznámení a vyzdobí prostor?" zeptala jsem se pro změnu já.
"No vidíš na to sme úplne zabudli." plácla si rukou do čela. "Teraz už nikoho voľného nenájdem." Nabídla jsem se ji mám přece jen vystudovanou na to školu. Potom jsme se odebraly zpátky mezi lidi. Už se to tam uklidnilo. Kluci už seděli a něco probírali. Chtěly jsme si k nim sednout, ale najednou jsem mezi lidmi uviděla Tomáše.
"Tam je Tomáš." ťukla jsem do Zuzky. V ten moment se na mě podíval a šel ke mě. "Co mám dělat?" začala jsem panikařit. Mám utéct? Schovat se? Co mám dělat?! Než jsem stihla něco podniknout byl u mě.
"Tady nemáš co dělat!" křikla jsem na něj pak jsem si rychle zakryla pusu rukou.
"Můžu s tebou mluvit?" zeptal se opatrně. Nechtěla jsem s ním mluvit a určitě ne dnes, ale to mu přece nemůžu říct!
"Jistě, ale půjdeme ven radši tam je klid." rychle jsem se vytratila, aby si toho Igor nevšiml. "Tak co si mi chtěl říct?" zeptala jsem se ho v momentě co jsme vyšli před klub.
"Víš... já pořád nemůžu přestat myslet na tu noc. Na všechny okamžiky strávené s tebou. Myslel jsem si, že to beru jen jako úlet, ale popravdě..já..miluji tě." sklopil zrak a díval se na zem.
"Já to, ale beru jako úlet. Omlouvám se, že to takhle dopadlo, ale já jsem s Igorem a miluji ho." řekla jsem a odešla jsem zpátky do klubu.
"Čo ti chcel?" zeptala se Zuzka.
"Vyznal mi lásku." hodím rameny.
"Čo si mu na to povedala?"
"Že je mi líto, ale že jsem s Igorem a potom jsem odešla."
"Chudák."
"Kde si bola? Hľadal som ťa." vylekal mě Igor.
"Venku."
"Vieš o tom že je tu Tomáš?" kývl hlavou mezi lidi.
"Jo mluvila jsem s ním." sedla jsem si.
"Čo ti chcel?" vyptával se dál.
"Vyznával mi lásku." mávla jsem rukou a napila se.
"Ja to vedel že to len tak nenechá. Čo si mu na to povedala?"
"Ty víš vždycky všechno viď?" zasmála jsem. "Že je mi to líto, ale že jsem s tebou a miluju tě." usmála jsem se a dala mu pusu. V tom mě někdo praštil.
"Auuu." vykřikla jsem. Všichni jsme se otočili na toho kdo to byl. Stála tam vysoká nafintěná blondýna a vraždila mě pohledem.
"O čo ti ide?" zařval na ni Roman.
"On s ní nebude. Děvka jedna. Igor má být se mnou ne s ní. Taková ošklivka. Však počkej ty krávo Igor bude můj." rozkřikla se a podívala se na mě. Radši jsem byla z ticha ještě by mě znovu udeřila.
"Zbláznila si sa? Ako to hovoríš? Nikdy by som s tebou nebol ani keby si bola posledná dievča na tomto svete. Radšej by som bol gay!" řozkřikl se Igor. Všichni jen stály a dívali se. Vzala do ruky sklenici a začala se napřahovat.
"To si zkusíš jednou holčičko!" chytl ji zezadu za ruku Tomáš. Vylekala se a sklenici upustila. Během minuty se u ní objevila ochranka a vedli ji pryč z klubu.
"Díky." řekla jsem Tomovi a otočila jsem se zpátky.
"Nie je ti nič?" zeptal se Igy s vyděšeným výrazem.
"Ne není mi nic." pokusila jsem se o úsměv. zachvilku šli kluci na pódium. Po tom co se dnes stalo jsem zůstala tam kde jsem byla a dívala se na kluky z boku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | E-mail | Web | 28. ledna 2012 v 20:56 | Reagovat

Ty kokos! Tak to bylo drsný!!! :D :D Honem další díl, jsem zvědavá, jestli o ni bude Tom usilovat! :D :D

2 mony-povidky mony-povidky | Web | 28. ledna 2012 v 21:19 | Reagovat

ty kráááso... hej dobrý zase :DDDDD .... taký mazec :DDDDDD jebnout jí o hlavu sklenici :DDDD

3 zuzka zuzka | Web | 29. ledna 2012 v 13:05 | Reagovat

Ty vole!! ďalší diel musíš napísať okamžite! rozumieš??

4 Aduš Aduš | 29. ledna 2012 v 14:33 | Reagovat

víajpíčku??co to je za slovo snad ve v.i.p

5 Lenuška Lenuška | E-mail | Web | 29. ledna 2012 v 15:27 | Reagovat

[4]: právě proto tam byl ten smajlík jakože je to jen ze srandy psané

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama