Boj dvou srdcí - 2.díl

30. prosince 2011 v 16:57 | Lenuška |  Boj dvou srdcí
Poznámka: Teda docela úspěch to má :) A to jsem napsala teprve první díl. Doufám, že se vám bude líbit i tenhle :) Čtěte a komentujte :)S Vejou jsme si sedly a spokojeně odpočívaly.
"Sari poď si so mnou zatancovať." poprosil Igy. Neodmítla jsem. Šli jsme mezi ostatní, kteří tancovali. "Ty si Tomova priateľka?" zeptal se.
"Ne jak tě to napadlo?"
"Videl som počas koncertu ako ťa držal, keď do teba narážali ľudia."
"Jen nechtěl, aby se mi něco stalo. Je moc hodnej." usmála jsem se a podívala se na Toma.
"Páči sa ti?"
"Není škaredej." smála jsem se.
Pak jsme už jen seděli u stolu a povídali si. Před čtvrtou hodinou zavírali klub a my se odebrali na nádraží. Cestou domů jsme si už moc nepovídali. Chtělo se nám všem spát. Při příjezdu do našeho města jsme se všichni těšili až ulehneme do postele. Tom se s námi rozloučil a ještě jsem si s ním vyměnila číslo a šlo se domů do naší svaté postele.
Vzbudila mě až smska od Toma.
"Ahoj Sári, promiň jestli jsem tě vzbudil. Chtěl jsem se zeptat jestli by jsi nešla zítra se mnou ven? Tom" Byla jsem nadšená, neváhala jsem a odepsala mu.
"Jo půjdu a ráda :)" Když už jsem se konečně podívala na hodiny zjistila jsem, že je pět hodin odpoledne. Zhrozila jsem se. Ještě nemám ani jeden dárek k Vánocům a to jsou už za tři dny. Dnes už to nemá cenu než bych se vyhrabala z baráku bude šest a to už je polovina obchodů zavřená. Ještě jsem se s Tomem domluvila kde a v kolik a šla si dělat snídani s obědem a večeří dohromady. I takové věci se můžou stát. Měla jsem hlad za tři. Spokojená i s jídlem jsem si sedla k televizi. Nic zajímavého nedávali. Vykašlala jsem se na to a šla uklízet. Zachvíli budou Vánoce a já neuklidila ani jediný koutek v bytě. Je to strašná blbost podle mýho, aby se na Vánoce uklízelo, ale tak aspoň někdy to udělám. Bordel naštěstí nemám takže jsem za hodinku stihla uklidit celou koupelnu. Teď mi zbývalo jen 5 pokojů. Čas ani náladu jsem na to už neměla.
Schůzka byla domluvena na tři hodiny odpoledne. Měla jsem fůru času. Stihla jsem si ještě uklidit ložnici. Chtěla jsem uklidit i pokoj pro hosty, ale tam byl pořádek. Hned jsem měla větší radost. Nevím jak jsem to udělala, ale stále jsem měla spoustu času. Sedla jsem si ke stolu a sepisovala si komu jaký koupím dárek. Jako obvykle mě nic nenapadalo. Blížila se třetí hodina tak jsem se upravila a vyrazila jsem na náměstí kde byl sraz.
"Ahoj." vybafl na mě zezadu.
"FUJ! Já se lekla. Ahoj." plácnu ho po rameni. "Kam půjdeme?"
"Můžeme se kouknout po vánočních stáncích a pak si někam sednout na kávu."
"Skvělý nápad." usmála jsem se. Prošli jsme všechny stánky na náměstí a pak si šli sednout do kavárny kousek od náměstí. Skvěle jsem si s ním rozuměla. Byl strašně milej. Smála jsem se celou dobu co jsem s ním byla. Domů jsem přišla až v osm večer a hned se odebrala k spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 17:05 | Reagovat

Ajéj, on bude určitě Igorovi lézt do zelí...:D :D Honem další díl, je to super! ;)

2 Zuzka Zuzka | Web | 30. prosince 2011 v 17:49 | Reagovat

Len mi nepovedz, že sa s ním dá dohromady! To nemôžeš Igorovi spraviť! :)

3 Mony Mony | Web | 30. prosince 2011 v 19:02 | Reagovat

jůůů takže že by vyhrál Tomášek?? :DD noo uvidíme :DDD pokračuuuuj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama