Boj dvou srdcí - 1.díl

30. prosince 2011 v 0:26 | Lenuška |  Boj dvou srdcí
Poznámka: Začala jsem psát novou FF. Zapletla jsem do toho i osobu, která snad zatím v žádné FF nebyla. No doufám, že se aspoň někomu bude líbit. Takže čtěte a komentujte :)"Jdu tam." zavolala jsem na Veju, která byla nahoře v koupelně. Když jsem otevřela dveře stál tam Tomáš Klus.
"Je tu Veja?" zeptal se.
"Jo je nahoře." rukou jsem mu naznačila, že má jít dovnitř. Šla jsem nahoru za Véjou.
"Proč si mi neřekla, že znáš Kluse?" naštvaně jsem ji vrazila do koupelny.
"Kdybych ti řekla, že Tomáš je můj bratranec mohla jses se mnou přestat bavit jako s kamarádkou, ale jen jako s někým díky, kterému se můžeš dostat blíž k Tomovi. Teď mě ale omluv jdu za nim." odešla dolů do obýváku. Trochu jsem se upravila a šla za nimi.
"Tome tohle je moje nejlepší kamarádka Sára." představila mě. Tom mi podal ruku.
"Těší mě." krásně se usmál.
"Mě taky." odpověděla jsem.
"Tak mě napadlo Veju, že jsme spolu dlouho nebyli na našem oblíbeném místě. Co kdybychom šli zítra?"
"Tome ráda bych šla, ale zítra jedu se Sárou na koncert do Nitry." mrzelo jí to.
"A nevadilo by vám kdybych jel s váma? Stejně nemám teď žádné věci na starost a doma se nudit nechci. Aspoň by jsem se víc seznámil s tvou kamarádkou. A vůbec na koho jdete?" ptal se. Velice mě potěšilo, že mě chce více poznat.
"Jdeme na naši oblíbenou kapelu The Paranoid. Jistě, že můžeš nám to určitě vadit nebude a budeme jistě velice rády, když s náma pojede někdo třetí." odpověděla jsem místo Veji, protože vím, že by mu nějakým způsobem řekla, že s náma jezdit nemá, což by mě velice mrzelo.
"O té jsem už někde slyšel. Tak to jsem rád. Veji napiš mi co a jak a vidíme se zítra. Ahoj." rozloučil se s námi. Zbytek dne jsme se chystali na koncert. Ani jedna jsme nevěděli co si vzít na sebe. No samozřejmě jsme si museli udělat přehlídku a návzájem si hodnotili náš styl. Po asi tří hodinovém hádání jsme to nakonec vyřešili. Byla to celkem úleva. Celé to rozhodování nás zmohlo a to jsme ještě musely vymyslet účes. Ani nevíte jakou práci nám vždycky dá chystání na koncert. To je něco strašného. Navzájem jsme si udělali nějaký účes. Líbilo se nám to hned napoprvé takže o starost méně. Už nám zbývalo jen jediné podat info Tomášovi. To jsem nechala na Véji a šla dělat něco na večeři a rovnou i na snídani, protože už teď víme, že nic nebudeme stíhat.
Ráno jsme opět jako vždy nic nestíhaly. Byly jsme obě rády, že jsem udělala snídani. Sice jsme ji nestačily sníst, ale jako svačina do vlaku nám to stačilo. Před koncertem stejně moc nejíme. Na nádraží nás už čekal Tom. Koupili jsme si lístky a šli na nástupiště. Cesta do Nitry i s přestupy nám trvala okolo osmi hodin. Ani nám to nepřišlo, jelikož jsme se na cestě dobře bavili. Nitru dobře znám takže s hledáním klubu jsme neměli potíže. Jelikož jsme přijeli asi tři hodiny před otevíráním klubu, šli jsme se projít na náměstí. Tomovi i Verči se náměstí velice líbilo no pro mě to už bylo okoukané.
Ke klubu jsme přišli přesně v dobu kdy ho začali otevírat. Skvěle nám to vyšlo. Před klukama hráli ještě dvě kapely, které nás s Vejou moc nezaujaly za to Toma až moc. Byl z nich docela hotový. Pár minut před koncertem jsme šly za Tomem, který nám držel první místa. Jelikož se to tam strašně na sebe tlačilo Tom si nakonec stoupl za nás a nám nechal jeho místo. Koncert začal a my jsme si ho začaly užívat.
Koncert byl skvělý. Bylo nám po něm, ale velké vedro. S Vejou jsme se šly trochu upravit na záchod a Tom nám mezitím zašel pro něco k pití. Dokonce nám chytil i místa na sezení. Když jsme se vracely seděl Tom u stolu a s ním i Igor. Překvapilo nás to.
"Ahoj." pozdravily jsme ho.
"Čaute holky." usmál se. Veja si sedla vedle Toma. Když jsem si sedla vedle Igyho tak mě objal. "Som rád, že ťa tu vidím." pošeptal mi do ucha. Jen jsem se na něj usmála. Chvíli jsme si všichni povídali. Teda nejvíc mluvili kluci. Potom musel jít Igy pomoct klukům. Za půl hodinky kluci oznámili, že začíná afterparty. Hráli super písničky. Neodolala jsem, chňapla jsem Veju za ruku a táhla ji na parket. Tancovaly jsme jak utržené z řetězu. Všimla jsem si jak si Igy sedl zase k Tomovi a o nečem diskutovali s pohledem na nás. Při pomalých písničkách jsme si šly odpočinout za klukama.
"Jste si nějak padli do oka." prohodím, když přijdu k nim.
"To víš máme toho hodně společného." řekl Tom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | Web | 30. prosince 2011 v 8:28 | Reagovat

a to len takto to ukončíš? chcem ďalší diel a rýchlo!

2 Tris Tris | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 11:52 | Reagovat

[1]: Přesně! Týnka je moooc hodná a chce rychle další díl!!! :D :D

3 my-celebrity-diares my-celebrity-diares | Web | 30. prosince 2011 v 12:45 | Reagovat

RYCHLO DALSI DIEL . :-)  ;-)

4 Veja Veja | 30. prosince 2011 v 21:09 | Reagovat

Božíííí :D dalšíííí díííly :D líbí se mi má postava :D

5 Peta:-) Peta:-) | 1. ledna 2012 v 20:27 | Reagovat

Klus nejezdí vlakem:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama